phone +38 (044) 221 20 81


Перейти к корзине

Автокондиціонери: інструмент та обладнання

Для проведення діагностики, заправки та ремонту автомобільних кондиціонерів (АК) необхідна наявність спеціального інструменту та обладнання.

Сьогодні, виробники інструменту та обладнання представляють досить широкий асортимент: від простого ручного до автоматичних установок із електронним управлінням.
Вибір інструменту та обладнання повинен базуватись на Ваших фінансових можливостях. Крім того, необхідно звернути увагу на можливості, якими вони володіють. Інколи дороге обладнання надає такі можливості, реалізація яких Вам й не знадобиться. Тому перед придбанням обов’язково звертайте увагу на інформацію, надану фірмою-виробником.
Оснащення автосервісів апаратурою для роботи із автомобільний кондиціонер по ряду причин різноманітне, але існує певний мінімальний набір обладнання, яке необхідне для успішного виконання робіт з кондиціонерами.
Необхідно пам’ятати, що якість виконання робіт на автомобільний кондиціонер залежать від інструменту та обладнання, яким користуються, тому не слід економити на їх закупці.

Наши партнёры